pzball

Terminarz rozgrywek baseballowych w sezonie 2017: Ekstraliga i kategorie młodzieżowe ( miejsce zawodów młodzieżowych zostanie niezwłocznie podane, po zatwierdzeniu imprezy przez PZBall ).

RUNDA 1

Kwiecień 09/04

1. MKS „Stal” Kutno – UKS Dęby Osielsko

2. KS Silesia Rybnik – KS Barons Wrocław

3. WUKB Centaury Warszawa – Yankees Działdowo

Kwiecień 23/04

1. KS Silesia Rybnik – WUKB Centaury Warszawa

2. UKS Dęby Osielsko – KS Barons Wrocław

3. Yankees Działdowo – MKS „Stal” Kutno

Kwiecień 28/04 – 30/04

Eliminacje MP U18 – junior

Kwiecień 30/04

1. KS Silesia Rybnik – UKS Dęby Osielsko

2. WUKB Centaury Warszawa – MKS „Stal” Kutno

3. Yankees Działdowo – KS Barons Wrocław

Maj 05/05 – 07/05

Eliminacje MP U15 – kadet

Maj 07/05

1. WUKB Centaury Warszawa – KS Barons Wrocław

2. MKS „Stal” Kutno – KS Silesia Rybnik

3. Yankees Działdowo – UKS Dęby Osielsko

Maj 13/05 – 14/05

Eliminacje PP Seniorów (Runda I)

Maj 21/05

1. MKS „Stal” Kutno – KS Barons Wrocław

2. UKS Dęby Osielsko – WUKB Centaury Warszawa

3. Yankees Działdowo – KS Silesia Rybnik

Maj 26/05 – 28/05

Puchar Polski U12 – młodzik

Maj 27/05 – 28/05

SUPER PUCHAR WEEKEND Dęby Osielsko – Centaury Warszawa

Czerwiec 01/06 – 03/06

Puchar Polski T-Ball – Warszawa

09/06 – 10/06

Finał MMM Północne (jeśli CENTAURY będą gospodarzami) – młodzik

RUNDA 2

Czerwiec 10/06

1. WUKB Centaury Warszawa – UKS Dęby Osielsko

Czerwiec 12/06 – 18/06

Federations Cup Qualifier – Sztokholm 

Czerwiec 22/06 – 25/06

BASEBALL – Finał MP U18 – junior

Czerwiec 23/06 – 25/06

BASEBALL – Finał MMM – młodzik

Czerwiec 25/06

1. UKS Dęby Osielsko – KS Silesia Rybnik

2. MKS „Stal” Kutno – WUKB Centaury Warszawa

3. KS Barons Wrocław – Yankees Działdowo

Czerwiec 28/06 – 30/06

Finał MP U15 – kadet

Sierpień 20/08

1. WUKB Centaury Warszawa – KS Silesia Rybnik

2. KS Barons Wrocław – UKS Dęby Osielsko

Sierpień 27/08

1. KS Barons Wrocław – WUKB Centaury Warszawa

2. KS Silesia Rybnik – MKS „Stal” Kutno

3. UKS Dęby Osielsko – Yankees Działdowo

Wrzesień 03/09

1. KS Barons Wrocław – KS Silesia Rybnik

2. UKS Dęby Osielsko – MKS „Stal” Kutno

3. Yankees Działdowo – WUKB Centaury Warszawa

Wrzesień 16/09 – 17/09

Puchar Polski U18 – junior

Wrzesień 22/09 – 24/09

Puchar Polski U15 – kadet